EST | ENG

FacebookLinkedIn

Protsesside juhtimine koolitus

Eesti Kvaliteediühing koostöös Lean Enterprise Estonia MTÜ'ga viib läbi praktilise suunitlusega protsesside juhtimise 2-päevase koolituse.

Protsessijuhtimise põhimõte on keskne iga kvaliteedijuhtimise süsteemi rakendamisel. Kuidas kirjeldada organisatsiooni tegevust protsesside keeles?

2-päevane protsesside juhtimise koolituse peamised teemad:

 • Protsessijuhtimine ja protsesside juhtimine
 • Protsessivoogude kirjeldamine ja vastutuste jagamine.
 • Ettevõtte protsesside kaardistamise võimalused, vajadused ja tulemused.
 • Kvaliteedijuhtimissüsteemi läbipaistvus ja kättesaadavus.
 • IKT praktiline valik ja rakendamine vastavalt ettevõtte vajadustele.

  Koolituse lõpuks osaleja:

 • Omab ülevaadet protsessijuhtimise ja protsesside juhtimise meetoditest.
 • Oskab kaardistada protsesse.
 • Mõistab protsesside kaardistamise vajadusi ja rakendamise võimalusi.
 • Oskab realiseerida kvaliteedi-juhtimissüsteemi digitaalses lahendusest
 • Teab kuidas on võimalik visualiseerida kogu ettevõtte ärijuhtimise süsteem (loe - kõik protsessid) visuaalsete voodiagrammidena
 • Suudab teostada oma protsesside diagnostikat ning leidma parendusvõimalusi.

  Koolituse toimumise korraldus
  Koolitus toimub kahel erineval päeval: 21.september ja 28.september 2017 Kopli Ametikooli hoones, Ettevõtlusinkubaatoris Kopli 98, Tallinnas.

  Koolituspäevad algavad kell 10:00 ja lõppeb kell 17:00.

  Koolituspäevade vahepeal peavad osalejad kaardistama vähemalt ühe enda organisatsiooni protsessi.

  Koolituse käigus kasutatakse protsesside kaardistamisel programmi 2C8. Selle kasutamine pole kohustuslik kodutöö jaoks või hilisemal protsesside kaardistamisel.

  Koolituse investeering
  Koolituse hind on 849 EUR + käibemaks.

  Eesti Kvaliteediühingu liikmetele osalustasu 799 EUR + käibemaks.

  Registreerimine: http://bit.ly/2o1YbGc

  Koolitajad
  Koolitajateks on Aleksandr Miina ja Helen Hilkja

  Aleksandr Miina omab väga pikaajalist praktilist kogemust tootmise juhtimises ja korraldamises. Seda on ta saanud töötades projektijuhi, tootmisjuhi ja kvaliteedi juhi positsioonidel erinevates ettevõtetes üle 10 aasta. Lisaks sellele tootmise juhtimise praktika kogemus tuleb juurde erinevatest nõustamise projektidest, mida Aleksandr on viinud läbi ning teostab ka praegusel ajal erinevates tootmisettevõtetes.

  Helen Hilkja, Nefab Packaging OÜ kvaliteedijuht ja LEE konsultant. Tal on suurepärane kogemus juhtimisüsteemide ülesse ehitamise ja arendamisega. Samuti ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 standardite sertifitseerimise ettevalmistamise ja süsteemide juurutamisega. Helen on lõpetanud Tallinna Majanduskoolis kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise eriala. Praegu töötab ta Nefab Packaging OÜ-s ning tegeleb ettevõtete juhtimisalase nõustamisega ja koolitamisega.
  Ta on töötanud varasemalt kvaliteedialal ning tegelenud ettevõtte juhtimissüsteemi arendamisega ning ISO kvaliteedi- ja keskkonna juhtimissüsteemide haldamisega ja lisaväärtuse tekitamisega. Samuti on tal laiapõhjaline kogemus protsesside kaardistamisega ja seeläbi ettevõtte ISO 9001:2015 ja ISO 14001:2015 sertifitseerimiseks ette valmistamisega, tema poolt loodud 2c8-le põhinev juhtimissüsteem on Eestis esmakordselt sertifitseeritud vastavalt uutele ISO standarditele. Tema jaoks on oluline, et loodud süsteemid tooksid ettevõttele kasu ka pikajaliselt, mitte ainult sertifitseerimise läbimise hetkeks.
  Protsesside kaardistamisega puutub ta kokku igapäevaselt oma töös, kus ta kasutab 2c8 tarkavara, et ettevõtte protsesse kaardistada ja arendada.

  Lisainfo:
  Aleksandr Miina, alex@lean.ee